10 soļi pērkot lietotu automašīnu

Spread the love

Pievilcības noteikums: Ja jūs aizņemat aizdevumu, lai samaksātu par savu automašīnu, jūsu auto līzinga maksājums nedrīkst būt lielāks par 20 procentiem no jūsu samaksātās mājas. Ja jūs pieturaties pie saspringta budžeta, jūs varat iztērēt vēl mazāk. Lietotām automašīnām laiku pa laikam būs nepieciešama neliela uzmanība: jaunas riepas, apkope un tamlīdzīgi. Un tad ir arī citas īpašumtiesību izmaksas, ko pircēji dažreiz aizmirst, piemēram, degvielu un apdrošināšanu.

Ja automašīna, kuru plānojat iegādāties, ir ārpus garantijas, varētu būt lietderīgi atcelt „taisnīgu” fondu, lai segtu visus negaidītos remontus.

Izmantojamo automobiļu mērķa saraksta izveide

Tas nav noslēpums, ka Honda Accord un Toyota Camry dara labu lietotu automašīnu. Bet tie varētu maksāt dažus tūkstošus vairāk nekā salīdzināms Ford Fusion vai Kia Optima, lai gan tie ir arī labas automašīnas. Tātad, ja jūs vēlaties ietaupīt naudu, apsveriet vairāk nekā vienu zīmolu. Mēs iesakām izveidot sarakstu ar trim automašīnām, kas atbilst jūsu vajadzībām un atbilst jūsu budžetam. Edmunds atsauksmēm ir lieliska informācija, lai vadītu jūsu izvēli.

Ja plānojat iegādāties mazāk nekā 5 gadus vecu transportlīdzekli, apsveriet to, kas ir sertificēts iepriekš (CPO). CPO transportlīdzekļiem ir ilgtermiņa garantijas, ko atbalsta automobiļu ražotāji, nevis tikai tas, kas pārdod to jums. Franšīzes dīleriem, kas pārdod šo pašu pavisam jaunu, ir vienīgie, kas var pārdot viena un tā paša zīmola CPO automašīnu. Tātad, ja jūs vēlētos, piemēram, CPO Chevy Cruze, jums tas ir jāiegādājas no Chevy dīlera.

Pārbaudiet cenas

Cenas ir daļēji atkarīgas no iepirkšanās vietas. Jūs atradīsiet lietotu automašīnu lietotu automašīnu sadaļās jaunās automašīnu tirdzniecības vietās, neatkarīgās lietotu automašīnu partijās, lietotu automašīnu mazumtirgotājiem, piemēram, CarMax, un tīmekļa vietnēs, kur privāto pušu pārdevēji uzskaita savas automašīnas. No četrām privātajām pusēm paredzētajām automašīnām parasti ir viszemākā pārdošanas cena. CPO automašīnas parasti maksās visvairāk, bet to iemeslu dēļ, ko esam atzīmējuši. Lai redzētu, ko citi maksā par izvēlētajiem modeļiem, Edmunds piedāvā ātru veidu, kā redzēt vidējo cenu, kas samaksāta par automašīnu jūsu reģionā.

Atrodiet lietotas automašīnas pārdošanai jūsu reģionā
Viena no vieglām vietām, lai sāktu veidot savu mērķa sarakstu, ir Edmunds izmantotās automašīnas inventāra lapa. Lai atrastu tieši vajadzīgo automašīnu, varat filtrēt meklēšanu ar daudziem faktoriem, tostarp jūdzēm automašīnu odometrā, tā cenu un funkcijām, kā arī izplatītāja attālumu no jums. Lai ietaupītu laiku, izmantojiet tīmekļa vietnes, kas tiek izmantotas citu izmantoto automašīnu tirgiem.

Pārbaudiet transportlīdzekļa vēstures pārskatu

Ja vien neesat iegādājies automašīnu no tuvu draugu vai ģimenes locekli, kurš var garantēt savu vēsturi, plānojiet saņemt transportlīdzekļa vēstures ziņojumu. Tas ir būtisks agrs solis. Ja automašīnai, uz kuru skatāties, ir slikts vēstures ziņojums, jo ātrāk jūs zināt labāk.

AutoCheck un Carfax ir divi pazīstamākie avoti transportlīdzekļu vēstures ziņojumiem, kas var atklāt būtisku informāciju par automašīnu, tostarp par to, vai odometrs ir izvilkts atpakaļ vai ja tam ir glābšanas nosaukums, kas nozīmē, ka tas ir pasludināts par pilnīgu zaudējumu apdrošināšanas sabiedrība. Lai iegūtu šo informāciju, izmantosiet automašīnas transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN), un dažos gadījumos viss, kas Jums nepieciešams, ir numura numurs.

Sazinieties ar pārdevēju

Tiklīdz jūs atradīsiet labu nākotnes automobili, nelietojiet, lai to redzētu. Vispirms zvaniet pārdevējam. Tas ir labs veids, kā izveidot attiecības ar pārdevēju un pārbaudīt informāciju par automašīnu. Jūs varat lūgt privātā sektora pārdevējiem, kāpēc viņi atduras ar automašīnu, vai arī tai ir kādas mehāniskas problēmas. Un, ja jūs pērkat no koncesijas, telefona zvans (vai teksts) ir labākais veids, kā nodrošināt, ka automašīna joprojām ir noliktavā.

Dažreiz pārdevējs pieminēs kaut ko, kas nebija reklāmā, kas varētu mainīt jūsu lēmumu iegādāties automašīnu. Ja vēlaties dziļāk doties, mūsu lietotā automašīnu aptauja ir labs atgādinājums par to, ko lūgt. Jūs pamanīsiet, ka pēdējais jautājums mūsu sarakstā ir automašīnas pieprasītā cena. Lai gan daudziem cilvēkiem ir kārdinājums apspriesties, pirms viņi ir uzlikuši acis uz automašīnas, labāk ir gaidīt. Kad jūs redzēsiet automašīnu, jūs varat piesaistīt savu piedāvājumu tā stāvoklim.

Ja viss notiek labi, izveidojiet tikšanos, lai pārbaudītu automašīnu. Ja iespējams, dariet to dienas laikā. Tas ļauj vieglāk redzēt automašīnas stāvokli.

Testējiet automašīnu

Izmantotā auto testēšana ir labākais veids, kā uzzināt, vai tas ir pareizais automašīnas modelis un modelis. Tas ir arī labs veids, kā novērtēt šīs automašīnas stāvokli. Tātad noskaņojiet traucējošos faktorus un koncentrējieties uz automašīnu. Šeit ir dažas lietas, kas jāpārbauda:

 • Vai ir viegli iekļūt un izkāpt no automašīnas bez stumbing vai banging jūsu galvu?
 • Vai ir pietiekami daudz galvas, gurnu un kāju? Neaizmirstiet arī redzēt, kā tie jūtas backseat.
 • Vai vadītāja vieta ir ērta? Vai jūs sēdat pārāk zemu, pārāk augstu vai vienkārši pa labi automašīnā? Vai jūs varat noliekt vai teleskopu stūres ratu, lai tas būtu labāk piemērots?
 • Vai sēdekļi ir ērti? Vai tie ir viegli regulējami? Vai vadītājam ir jostasvietas atbalsta korekcija? Kā par priekšējā sēdekļa pasažieri?
 • Vai redzat apgaismotu gaismas pārbaudi? Ja tā, tad pirms pirkuma saņemšanas pārbaudiet šo problēmu.
 • Kā redzamība? Pārbaudiet atpakaļskata spoguli un sānu spoguļus. Meklējiet iespējamos neredzamos punktus.
 • Izmantojiet degunu. Vai jūs smaržot gāzi, degot eļļu vai kaut ko nepareizi?
 • Pārbaudiet riepas. Cik veci viņi ir? Vai ir pietiekami daudz protektora?
 • Kā notiek bremzes? Vai viņi strādā, lai apturētu automašīnu? Vai viņi gurķē?
 • Pop kapuci. Jums nav daudz jāzina par automašīnām, lai redzētu, vai kaut kas izskatās nepareizi. Ja kaut kas ir noplūdis, tvaicē vai pārklāj ar eļļu, ir pienācis laiks uzdot jautājumus.
 • Vai gaisa kondicionēšana ir auksta? Vai darbojas lukturi, bremžu lukturi un pagrieziena rādītāji? Pārbaudiet tos, lai pārliecinātos.
 • Pēc testa brauciena jautājiet īpašniekam vai tirgotājam, ja redzat servisa ierakstus. Tie parādīs, vai automašīna ir veikusi plānoto apkopi laikā.

Pārbaudiet automašīnu

Ja jums patīk automašīna, apsveriet iespēju iegādāties mehāniķi pirms pirkuma. Ja jums nav mehāniķa, Google un Yelp ir labas vietas vietējo veikalu apskatu lasīšanai. Priekšapmaksas pārbaude maksā $ 100 – $ 200, un jūs varat brīdināt par problēmām, kuras jūs nevarat atrast. Tas ir gudrs ieguldījums.

Privātpersonu pārdevējs, iespējams, ļaus jums to izdarīt bez lielas pretestības. Lielākā daļa izplatītāju ļaus jums aizņemties automašīnu ārējam mehāniķim, lai pārbaudītu. Jūs par to maksāsiet, protams. Ja tā ir CPO automašīna, tad jau ir bijusi pārbaude, un automašīnai ir garantija, tāpēc ir maz iemesla to nodot neatkarīgam mehāniķim.

Sarunas par labu darījumu
Vai ideja par “runājošiem numuriem” aizpilda jūs ar bailēm? Tam nevajadzētu. Sarunām nevajag būt traumatiska pieredze. Ja esat saprātīgs un jums ir plāns, iespējams, jūs varat veikt darījumu diezgan ātri un viegli:

Pirms laika izlemiet, cik daudz jūs esat gatavi tērēt, lai iegūtu automašīnu. Bet nesāciet ar šo numuru savā diskusijā.
Izveidojiet atvēršanas piedāvājumu, kas ir zemāks par jūsu maksimālo cenu, bet bumbas parkā, pamatojoties uz jūsu vidējo cenu, ko maksā 3. solī. Paskaidrojiet, ka esat veicis pētījumus par Edmunds vai arī citur, tāpēc jums ir fakti, lai atbalstītu savu piedāvājumu.
Ja jūs un pārdevējs ieradīsieties par labu cenu, kas jums ir laba un ir tuvu vidējai samaksātajai cenai, jūs, iespējams, esat labā formā.
Un atcerieties, ka cilvēki no otras puses droši vien ienīst sarunas (pat ja tas ir viņu darbs).

Get Paperwork Done

Ja atrodaties dīlerī, jūs parakstīsiet līgumu finanšu un apdrošināšanas birojā. Tur jūs, iespējams, tiks piedāvāti papildu elementi, piemēram, garantija, pretaizdzīšanas ierīces, priekšapmaksas pakalpojumu plāni vai auduma aizsardzība.

Daži cilvēki vēlas mieru, kas saistīts ar pagarinātām garantijām, tāpēc tas ir kaut kas, ko jūs varētu vēlēties apsvērt (ja vien automašīna vēl nav ražotāja garantijas vai ir CPO transportlīdzeklis). Pārskatiet dīleru pārdošanas līgumu rūpīgi. Lielākajā daļā valstu tā norāda transportlīdzekļa izmaksas, dokumentācijas maksu, iespējams, nelielu maksu par smoga sertifikātu, pārdošanas nodokli un licences maksu.

Ja jūs pērkat automašīnu no individuāla īpašnieka, pārliecinieties, ka pārdevējs pareizi nodod jums nosaukumu un reģistrāciju. Ir svarīgi slēgt darījumu pareizi, lai izvairītos no problēmām pēc pārdošanas. Pirms nauda mainās rokās, lūdziet nosaukumu (kas dažreiz tiek saukts par rozā svītru) un pārdevējam to parakstīt. Noteikumi, kas reglamentē transportlīdzekļu reģistrāciju un licencēšanu, dažādās valstīs atšķiras. Ja iespējams, sazinieties ar vietējo mehānisko transportlīdzekļu nodaļu, lai pārliecinātos, ka nav iepriekš apmaksātas reģistrācijas maksas, par kurām jūs būtu atbildīgs par automašīnas iegādi. Neatkarīgi no tā, vai jūs to iegādājaties no tirgotāja vai privātas partijas, pārliecinieties, ka jums ir automašīnas apdrošināšana, pirms braucat prom.

Kad esat pabeidzis dokumentus, ir pienācis laiks svinēt savu jauno pirkumu – varbūt ar vakariņām. Tu to esi pelnījis!