Pērkot lietotu automašīnu

Spread the love

Pērkot lietotu automašīnu var būt stresa pilns laiks, ne tikai tas, ka pirkums ir liels, bet arī tas, ka Jūs to vēlaties iegādāties  labā tehniskā stāvoklī. Neviens nevēlas iegādāties automašīnu, kuru uzreiz ir jāved uz remotu. Lai Jums palīdzētu, šeit būs daži padomi, kas ir jāzina dodoties meklēt automašīnu.

Sākumā noskaidrojiet aptuveno tirgus cenu konkrētam modelim, vai automašīnu firmām. Pēc šīs izpētas spēsiet orientēties automašīnu tirgus cenās. Aizbrauot uz auto plačiem uzriez sapratīsiet, vai cenas nav pārspīlētas, vai tieši pretēji aizdomīgi zemas.

Esat gatavi uzdod jautājumus. Pirms dodaties aplūkot savu jauno mašīnu, padomājiet, kādus jautājumus, Jūs varēsiet uzdot. Tieši jautājumu uzdošana palīdzēs saprast, kas ar to mašīnu ir noticis pirms tam, kādēļ īpašnieks vēlas to pārdod u.c.

Apsveriet finansējumu. Cenu diapazons ir ļoti būtiska faktors, Jums ir laicīgi jāzina, cik Jūs esat gatavs atvēlēt mašīnu iegādei. Tas arī palīdzēs saprast, kādu mašīnu firmas Jūs varat atļauties. Neaizmirstat padomāt arī par mašīnu apkopes izmaksām. Viens ir iegādāties mašīnu, otrs ir viņu uzturēt.

Bankas kredīts. Ja Jūs ņeamat banku aizdevumu, lai iegātātos automašīnu, atceraties, ka ne kuru katru mašīnu Jūs varat iegādāties. Piemēram, banka var neiedot aizdevumu, ja mašīna ir vecāka par 8 gadiem.

Neaizmirstiet auto apdrošināšanu. Noteikti šim ir jāpievērš uzmanība, daudzi dīleri prasa apdrošināšanas apliecinājumu, pirms pārdodat automašīnu. Pērkot lietotu automašīnu no personas, atcerieties, ka pirms transportlīdzekļa vadīšanas jums būs jāapdrošina vēlreiz.

Vai auto ir jāpārbauda?
Pat ja jūs izmantojat transportlīdzekļa vēstures pārskatu, joprojām ir svarīgi, lai mehāniskais transportlīdzeklis tiktu pārbaudīts, lai atrastu iespējamos jautājumus, piemēram, noplūdes, un noteiktu, vai automašīna ir bijusi nereģistrētā negadījumā.