Kredīts parādniekiem – vai tas ir iespējams?

Spread the love

Cilvēkiem, kuri saņēmuši kredītu, jau sākotnēji ir skaidrs, ka parāds būs jāatdod. Taču ne vienmēr parāda atdošana norit tik veiksmīgi, kā sākotnēji ir cerēts. Izmainoties ienākumiem vai situācijai dzīvē, var gadīties, ka kredīta rēķinus nākas kavēt. Bet vai ir iespējams pēc šādi kavētiem maksājumiem vēlāk saņemt vēl kādu citu kredītu, neatkarīgi no aizdevēja? Pareizā atbilde ir – jā, protams, tas ir iespējams. Tomēr ir dažādi kritēriji, ar ko jārēķinās. Kas ir kredīts parādniekiem, kā saprast, kuri aizdevēji piedāvā šādu aizņēmumu un kā šādus kredītus saņemt? Lasi un uzzini!

Kredīti parādniekiem var būt gan īstermiņa aizdevumi, piemēram, ātrie kredīti, gan ilgtermiņa aizdevumi – auto līzings, hipotekārais vai patēriņa kredīts. Iepazīsties ar parādnieku kredīta veidiem!

Kredīts parādniekiem – kas par to jāzina?

Nepieciešamība pēc aizdevuma, ja arī šobrīd tiek maksāts jau kāds kredīts, var gadīties ne vienam vien kredītņēmējam. Tāpat arī kredītņēmējiem, kuri uz doto brīdi savas finansiālās saistības ir atrisinājuši, taču kredītvēsture atmaksas laikā ir bijusi sabojāta. Kas par šāda veida kredītu ir jāzina?

  1. Parādnieku sarakstā tiek iekļautas tādas personas, kuras neveic maksājumus kredītdevējiem noteiktos termiņos, kā arī cilvēki, kuri nav spējuši atmaksāt aizdevumus, kā rezultātā no viņiem atsavināta ķīla, vai kuru kredītsaistības pilda galvotājs.
  2. Ne visi kredītdevēji ir gatavi izsniegt aizdevumu cilvēkam, kuram ir slikta kredītvēsture. Lai arī šādus kredītus neizsniedz visi aizdevēji, pieprasījums pēc kredīta parādniekiem joprojām pieaug.
  3. Iemesli, kāpēc tiek noformēti jauni kredīti parādniekiem, ir dažādi, tāpat arī šādi iegūtas naudas izlietošana. Ņemot šādu kredītu, nav nepieciešams norādīt, kādiem mērķiem nauda ir nepieciešama.

Ikviens kredīts, neskatoties uz kredītvēsturi, pieprasa atbildīgu rīcību – izvērtēt, cik ļoti ir nepieciešama naudas summa un vai bez tās tiešām nevar iztikt. Aizdevums parādniekiem tiek iedalīts vairākās kategorijās. Kādās?

Parādnieku kredīta iedalījums

Kredītu parādniekiem iedala pēc dažādām pazīmēm. Eksistē:

  • kredīts parādniekiem bez ķīlas. Jā, arī šāds kredīta veids eksistē, esot parādnieka statusā, bet jāņem vērā, ka kredīta izsniedzējs izvērtēs, kādas ir bijušas iepriekšējās saistības, cik lielā apmērā aizdevums nav ticis atdots un kāda ir šī brīža finansiālā situācija kredītņēmējam.
  • kredīts bez darba vietas. Arī šādu kredītu parādniekiem ir iespējams saņemt, taču, ne pie visiem aizdevējiem. Ja cilvēkam iepriekš ir bijušas problēmas ar kredīta atmaksu, aizdevējs, visticamāk, pieprasīs norādīt, kādi ir ikmēneša ienākumi. Lai arī nav oficiāla darba vieta, aizdevuma ņēmējam, iespējams, būs nepieciešams norādīt, kādā veidā tiek saņemti naudas līdzekļi. 

Bet kā saņemt šādu kredītu? Lasi raksta noslēgumā!

Salīdzini un izvēlies gudri!

Šāda kredīta saņemšana var prasīt vairāk laika nekā parasta kredīta gadījumā, jo kredīta izsniedzējam Tevi jāpārbauda, ņemot vērā, ka iepriekš ir bijušas problēmas laikā atdod aizdevumu. Kā saņemt šādu kredītu?

  1. Sākotnēji jāveic kredītdevēju salīdzināšana, ko ātri un vienkārši iespējams darīt Lendeeno.com mājaslapā.
  2. Kad atrasts aizdevējs ar izdevīgākajiem atmaksas noteikumiem, jāveic pieprasījums pēc kredīta.
  3. Pēc laika, kas var ilgt no vienas darba dienas līdz pat nedēļai vai divām, kredītdevējs sniegs atbildi par to, vai vēlamo aizdevumu būs iespējams saņemt.

Sākotnējais, salīdzināšanas, process ir vienkāršs, un to var darīt jebkurš bez maksas. Kā?

kredīts parādniekiem

Lendeeno.com – palīgs, izvēloties kredītdevēju

Ienākot Lendeeno.com mājaslapā un atverot attiecīgo sadaļu – Kredīts parādniekiem –, nepieciešams salīdzināšanas rīkā ievadīt informāciju, kas saistīta ar aizdevumu. Kad tas izdarīts, iespējams aplūkot, kuri aizdevēji pēc Tev vēlamajiem noteikumiem ir gatavi izsniegt kredītu. 

Kredīts parādniekiem būtiski neatšķiras no parasta kredīta, taču tā saņemšanu var ietekmēt iepriekšējā kredītvēsture, kas arī nosaka, kādi būs atmaksas noteikumi. Ar sarežģījumiem, ko var radīt sabojāta kredītvēsture, ir jārēķinās. Lai netērētu laiku, apmeklējot katra aizdevēja mājaslapu un mēģinot atrast tādu, kurš piedāvā kredītu parādniekiem, ienāc Lendeeno.com un salīdzini piedāvājumu!