Testa brauciens

Spread the love

Automašīnas iegāde ir aizraujoša pierredze, taču ir daudz soļu, kas jāievēro, un lai pasargātu sevi. Jūs nevēlaties, lai jaunais pirkums būtu nevaigsmīgs. Viens no svarīgākajiem ir testa brauciens un vai jūs pērkat sertificētu lietotu automašīnu, transportlīdzekli no neatkarīga lietotu automašīnu tirgotāju vai automašīnu no privātas puses, ir dažas lietas, kuras atšķirīgos gadijumos ir jāievēro.

Kā rīkoties, pirms testējat lietotu automašīnu
Pirmkārt, pirms jūs pat domājat par automašīnas testa vadīšanu, jūs vēlaties pārliecināties, vai tas ir kaut kas, ko varat atļauties, un vēlaties sazināties ar savu banku vai kredītu iestādēm, lai saņemtu iepriekš apstiprinātu finansējumu. Pirms brauciena, palūdziet iesniegt konkrētas mašīnas vēstures pārskatu.

Tagad, kad visu esat paveicis, jūs esat gandrīz gatavs vadīt. Lai gan to sauc par testa braucienu, jūs darīsiet daudz vairāk nekā tikai brauksiet. Tā ir iespēja pārbaudīt visas automašīnas sistēmas un pārliecināties, ka tā atbilst visām jūsu vajadzībām. Es Jums ieteiktu paņemt līdzi draugu uz testa braucienu, jo viņš būs neitrāls šajā situāciā, un varbūt panīs daudz ko vairāk, nekā Jūs satraukumā.

Testa brauciena laikā, ieslēdziet gaismas, arī avārijas uguņus. Klausieties, vai nav kādi trokšņi, grabēšana, vai arī spēcīgas izplūdes smakas. Galvenais nesteidzieties, pavadiem mašīnā tik daudz laiku, cik Jums tas ir nepieciešams.

Apskatiet cieši  krāsu un pārliecinieties, ka tā ir vienādi nokrāsota no paneļa uz paneli. Krāsa, kas neatbilst, var norādīt, ka transportlīdzeklis ir bijs sists, un ne visi sadursmes tiek ziņotas transportlīdzekļa vēstures ziņojumos.

Skaties zem automašīnas. Vai tu redzi kaut ko, kas karājas? Vai jūs redzat jebkuru šķidrumu pilošu? Apskatiet riepas protektorus nodilumam vai bojājumiem, un redziet, vai riepa un riteņi visi atbilst.  Atcerieties, ka, ja viņiem ir nepieciešama nomaiņa, jūs vēlaties, lai budžets šos izdevumus iekļautu jūsu pirkšanas lēmumā.

Pārliecinieties, ka testa braucienā ir  paredzēta vieta  bērnu sēdeklītim. Pēdējā lieta, ko vēlaties izdarīt, ir iegādāties automašīnu, pēc tam noskaidrojiet, ka jūsu bērna sēdeklītis droši neietilpst automašīnā. Tas pats attiecas arī uz jūsu suni.

Pārbaudi iekštelpu iespējas
Laiks braukt, vai ne? Nu, gandrīz, bet vispirms jūs vēlaties izmēģināt katru sistēmu automašīnā. Tātad ērti, pielāgojot sēdekli, stūri un spoguļus. Vai varat atrast ērtu vietu, kur jūs varat redzēt visu, kas jums jāredz? Ja jūs neredzat, vai ir pieejamas kameras, aklie atstarpes monitori vai atpakaļgaitas sensoru sistēmas, kas jums palīdzētu un vai tās strādā? Kad jūsu priekšējais sēdeklis ir ērti novietots, nokļūstiet sēdeklī aiz tā, lai redzētu, cik daudz aizmugurējā sēdekļa pasažieriem būs vietas.

Ieslēdziet salona apgaismojumu un pārliecinieties, ka visi tie strādā. Ja tie pulsē no nulles uz spožu, tas var norādīt uz elektrisko problēmu. Vai visas vadības paneļa gaismas darbojas? Ja tie nav, labošana var maksāt tikai pāris dolārus vai tas varētu būt daudz dārgāks.

Ieslēdziet radio un noskaņojiet uz pāris vietējām radiostacijām gan AM, gan FM frekvenču joslās. Atrodiet kādu mūziku un pēc tam izmantojiet līdzsvara un fadera vadīklas, lai nodrošinātu, ka katrs skaļrunis automašīnā darbojas pareizi. Ja ir CD atskaņotājs (un jūs izmantojat kompaktdiskus), pārbaudiet tā iekraušanu, izkraušanu un atskaņošanu. Ievietojiet iPod vai MP3 atskaņotāju AUX ligzdā, lai pārliecinātos, ka tie labi darbojas viens ar otru. Lai gan šajā laikā jūs droši vien nevēlaties pāriet savu tālruni ar automašīnu, jūs vēlaties pārliecināties, vai tā var to izdarīt, ja šī ir svarīga funkcija.